www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий скала

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
скала растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка скала - 1182х1715

Растрова розмальовка скала - 567х822

Векторна розмальовка скала

Малюнок растровий скала

Малюнок векторний скала

Кліпарт растровий скала

Кліпарт векторний скала
Застосовуємо растровий кліпарт скала

Контур скала Картинка скала

Скелю можна зобразити з плавними гранями, щось на зразок цього малюнка. На цьому прикладі вийшло, начебто спіральна дорога йде по скелі у височінь. Зробив для різноманітності. Плавний перехід пом'якшив зображення і воно більш схоже на піщану гору. Спробуйте розмалювати, буде цікаво!

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.