www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий скала

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
скала растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка скала - 1182х1715

Растрова розмальовка скала - 567х822

Векторна розмальовка скала

Малюнок растровий скала

Малюнок векторний скала

Кліпарт растровий скала

Кліпарт векторний скала
Застосовуємо растровий малюнок скала

Контур скала Картинка скала

Скелю можна зобразити з плавними гранями, щось на зразок цього малюнка. На цьому прикладі вийшло, начебто спіральна дорога йде по скелі у височінь. Зробив для різноманітності. Плавний перехід пом'якшив зображення і воно більш схоже на піщану гору. Спробуйте розмалювати, буде цікаво!

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.