www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Телефони

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

мобільний транслятор малюнок
мобільний транслятор
телефон пудрениця
телефон пудрениця
домашній телефон малюнок
домашній телефон
стільниковий телефон малюнок
стільниковий телефон
Зворотній бік стільникового телефону малюнок
Зворотній бік
мобільний телефон малюнок
мобільний телефон
мобільний телефон розкладушка малюнок
телефон розкладушка
розкладний мобільний телефон малюнок
розкладний мобільний телефон
знак мобільний телефон
знак мобільний телефон


Використання векторних клипартів Телефони

У рубриці «телефони»представлені кліпарти мобільних і стаціонарних телефонів, кольорова гама створена дітьми. Для прикладу в створенні кріпарта, може використовуватися у міру потреби образ справжнього телефону без торгової марки виробника (Наскільки я розумію закон, на це потрібен дозвіл). У кліпарта, не передбачається точна передача контурів вироби і кольору, а тільки впізнаваний образ телефону. Ну, а якщо вам потрібен справжній телефон, тоді вам потрібно спочатку вибрати телефон в Інтернеті, а потім купити або замовити телефон в Інтернет магазині. А можна просто сходити в магазин за телефоном

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.