www.ABC-Color.com
Векторні зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні малюнки. Тема: Телефони

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

мобільний транслятор малюнок
мобільний транслятор
телефон пудрениця малюнок
телефон пудрениця
домашній телефон малюнок
домашній телефон
стільниковий телефон малюнок
стільниковий телефон
Зворотній бік стільникового телефону малюнок
Зворотній бік
мобільний телефон малюнок
мобільний телефон
мобільний телефон розкладушка малюнок
телефон розкладушка
розкладний мобільний телефон малюнок
розкладний мобільний телефон
знак мобільний телефон малюнок
знак мобільний телефон


Використання векторних малюнків на тему Телефони

У рубриці «телефони»представлені розмальовані малюнки мобільних і стаціонарних телефонів. Для прикладу в створенні контурів для розмальовки, можуть використовуватися у міру необхідності вигляд справжнього телефону без торгової марки виробника (Наскільки я розумію закон, на це потрібен дозвіл). Якщо роздрукувати розмальовку і вирізавши телефон, наклеїти на картон або коробку, то буде цікава іграшка. А ще на екран можна наклеїти, красиву картинку. Можна придумати назву для телефону і дописати його на телефоні. У розмальовках, не передбачається точна передача контурів виробу і кольору, а тільки впізнаваний вигляд телефону. Розмальовуючи телефон, можна уявити себе в ролі дизайнера. Ну, а якщо вам потрібен справжній телефон, тоді вам потрібно спочатку вибрати телефон в Інтернеті, а потім купити або замовити телефон в Інтернет магазині. А можна просто сходити в магазин за телефоном.

Векторний кліпарт, робить можливим миттєве оформлення різних елементів або файлів. Поєднання декількох кліпартів, створить самобутній елемент декорації. У векторних редакторах завжди можна припасувати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного кліпарта, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати кліпарт. Загалом для вигадки немає кордонів.

Кліпарти створені шляхом розфарбування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може передавати справжнє забарвлення зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для вигадки. Художниками по оформленню малюнків зазвичай є діти.