www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Телефони

Формат png-24, прозорий фон.

мобільний транслятор кліпарт
мобільний транслятор
телефон пудрениця кліпарт
телефон пудрениця
домашній телефон кліпарт
домашній телефон
стільниковий телефон кліпарт
стільниковий телефон
Зворотній бік стільникового телефону кліпарт
Зворотній бік
мобільний телефон кліпарт
мобільний телефон
мобільний телефон розкладушка кліпарт
телефон розкладушка
розкладний мобільний телефон кліпарт
розкладний мобільний телефон
знак мобільний телефон кліпарт
знак мобільний телефон


Застосовуємо растрові кліпарти Телефони

У рубриці «телефони»представлені кліпарти мобільних і стаціонарних телефонів, кольорова гама створена дітьми. Для прикладу в створенні кріпарта, може використовуватися у міру потреби образ справжнього телефону без торгової марки виробника (Наскільки я розумію закон, на це потрібен дозвіл). У кліпарта, не передбачається точна передача контурів вироби і кольору, а тільки впізнаваний образ телефону. Ну, а якщо вам потрібен справжній телефон, тоді вам потрібно спочатку вибрати телефон в інтернеті, а потім купити або замовити телефон в Інтернет магазині. А можна просто сходити в магазин за телефоном

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.