www.ABC-Color.com
Картинки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Телефони

Формат png.

мобільний транслятор малюнок
мобільний транслятор
телефон пудрениця
телефон пудрениця
домашній телефон малюнок
домашній телефон
стільниковий телефон малюнок
стільниковий телефон
Зворотній бік стільникового телефону малюнок
Зворотній бік
мобільний телефон малюнок
мобільний телефон
мобільний телефон розкладушка малюнок
телефон розкладушка
розкладний мобільний телефон малюнок
розкладний мобільний телефон
знак мобільний телефон
знак мобільний телефон


Застосовуємо растрові кліпарти Телефони

У рубриці «телефони»представлені розмальовані малюнки мобільних і стаціонарних телефонів. Для прикладу в створенні контурів для розмальовки, можуть використовуватися у міру необхідності вигляд справжнього телефону без торгової марки виробника (Наскільки я розумію закон, на це потрібен дозвіл). Якщо роздрукувати розмальовку і вирізавши телефон, наклеїти на картон або коробку, то буде цікава іграшка. А ще на екран можна наклеїти, красиву картинку. Можна придумати назву для телефону і дописати його на телефоні. У розмальовках, не передбачається точна передача контурів виробу і кольору, а тільки впізнаваний вигляд телефону. Розмальовуючи телефон, можна уявити себе в ролі дизайнера. Ну, а якщо вам потрібен справжній телефон, тоді вам потрібно спочатку вибрати телефон в Інтернеті, а потім купити або замовити телефон в Інтернет магазині. А можна просто сходити в магазин за телефоном.

Растровий малюнок в формате png, можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість малюнка, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.