www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Принци

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

зоряний принц малюнок
зоряний принц
принц малюнок
принц
принц малюнок
принц
закоханий принц малюнок
закоханий принц
Принц на коні малюнок
Принц на коні


Використання векторних клипартів Принци

Коли у тебе росте дівчинка, не уникнути того часу, коли намалювавши чергову принцесу вона захоче намалювати і принца для своєї принцеси. І не важливо наскільки ти вишукано малюєш, тобі доведеться показати відмінність у малюванні принців. На сайті представлені малюнки принців, в векторном формате, зроблені на комп'ютері і розфарбовані дітьми.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.