www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні розмальовки Принци

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

зоряний принц розмальовка зоряний принц малюнок
зоряний принц
принц та башта розмальовка принц та башта малюнок
принц та башта
принц при свічниках розмальовка принц при свічниках малюнок
принц при свічниках
Принц на коні розмальовка Принц на коні малюнок
Принц на коні
Принц генералісимус розмальовка Принц генералісимус малюнок
Принц генералісимус
закоханий принц розмальовка закоханий принц малюнок
закоханий принц


Розмальовуємо векторні розмальовки Принци

Коли у тебе росте дівчинка, не уникнути того часу, коли намалювавши чергову принцесу вона захоче намалювати і принца для своєї принцеси. І не важливо наскільки ти вишукано малюєш, тобі доведеться показати як малюванні принців. На сайті представлені розмальовки принців, зроблені на комп'ютері у вигляді контурів. Розмальовки зроблені без тіней і спецефектів, такий формат легкий для Інтернету і за простоти і підтримується багатьма програмами.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.