www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка закоханий принц

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."

Відкрити на весь екран [an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка закоханий принц - 1182х1715

Растрова розмальовка закоханий принц - 567х822

Векторна розмальовка закоханий принц

Онлайн розмальовка закоханий принц

Малюнок растровий закоханий принц

Малюнок векторний закоханий принц

Кліпарт растровий закоханий принц

Кліпарт векторний закоханий принц
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка закоханий принц.

Кліпарт растровий закоханий принц

У далекій Англії, в старовинному замку жив самотній чудовий принц, Він мріяв знайти свою принцесу. Але зла королева мачуха не хотіла, щоб він одружився. По тому, що за заповітом його батька, день коли, він одружитися, він стогне королем. І закоханий Принц шукав свою кохану принцесу, щоб подарувати їй своє серце і зробити своєю королевою. І як завжди в казках, любов переможе зло. Розмальовка принц цікава тим, що її можна продовжити. Домалювавши предмет в руках принца і скласти багато цікавих історій, про цю сцену. У руках у принца може бути: морозиво, квіти, серце, туфелька, коробка з подарунком, хустку, плаття і т.п.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/prince/002/prince-of-love/prince-of-love-online-coloring.swf" width="476" height="552"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/prince/002/prince-of-love/prince-of-love-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.