www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка принцеса біля карети

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."

Відкрити на весь екран [an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка принцеса біля карети - 1182х1715

Растрова розмальовка принцеса біля карети - 567х822

Векторна розмальовка принцеса біля карети

Онлайн розмальовка принцеса біля карети

Зображення растрове принцеса біля карети

Зображення векторне принцеса біля карети

Малюнок растровий принцеса біля карети-2

Картинка растрова принцеса біля карети-3

Розмальований растровий контур принцеса біля карети-4
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка принцеса біля карети.

Малюнок растровий Леді принцеса
зображення растрове Леді принцеса - 2
Картинка растрова Леді принцеса - 3
Розмальований растровий контур  Леді принцеса - 4

Для принцес найактуальніший транспорт, залишається карета. Незважаючи на те, що сучасні принцеси їздять на дорогих марках машин. Все одно, приїзд із шиком буде на кареті. Намальована проста, не шикарна карета. Тим самим, усунені маленькі, важкі для розмалювання деталі.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/princess/001/princess-next-coach/princess-next-coach-online-coloring.swf" width="550" height="470"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/princess/001/princess-next-coach/princess-next-coach-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.