www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий принцеса наречена

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
принцеса наречена растровий кліпарт

Растрова розмальовка принцеса наречена - 1182х1715

Растрова розмальовка принцеса наречена - 567х822

Векторна розмальовка принцеса наречена

Онлайн розмальовка принцеса наречена

Малюнок растровий принцеса наречена

Малюнок векторний принцеса наречена

Кліпарт растровий принцеса наречена

Кліпарт векторний принцеса наречена
Застосовуємо растровий кліпарт принцеса наречена

Кліпарт растровий принцеса наречена

Самий чудовий момент у житті принцеси, це коли вона стає нареченою. Тоді пишне вбрання набуває додаткової помпезність. Адже весільна сукня для нареченої, особливо коли вона принцеса має бути чудова. А, принцеса ніжною, мрійливою і невинною. Розмальовку намалював для своєї 4 річної доньки, але думаю для інших дівчаток вона буде теж цікавою, адже кожна дівчинка, мріє стати принцесою і нареченою.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.