www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий принцесса

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
принцесса растровий кліпарт

Растрова розмальовка принцесса - 1182х1715

Растрова розмальовка принцесса - 567х822

Векторна розмальовка принцесса

Малюнок растровий принцесса

Малюнок векторний принцесса

Кліпарт растровий принцесса

Кліпарт векторний принцесса
Застосовуємо растровий кліпарт принцесса

Контур принцесса Картинка принцесса

Принцеси теж люблять погуляти взимку або покататися на санях. Для цього їм шиють чудову, елітний одяг, це може бути шуба, накидка, пальто, муфточку, рукавички, шапка, шарф, безрукавка, чобітки, і багато іншого одягу. Принцеса завжди повинна виглядати пристойно і елегантно. Дорогі шати надают персони значущості і величі. Шиншилове манто з широким коміром і інкрустованими золотом гудзики, це справжній царський одяг для принцес. Картинки розфарбували діти, а для них важливий колір, і на відміну від нас дорослих принцеса передається в елітному (не блакитному), а рожевому. Не будемо робити темні, коричневі кольори дорогого хутра або традиційно прийняті забарвлення царського двору, а перефарбуємо все в рожевий колір. Це буде те, повинна одягати принцеса, адже вона мрія наших маленьких дівчаток. Розфарбовуючи розмальовку ти можеш сам вибрати колір і як би наказати принцесі в яких кольорах вона повинна ходити. Такого наяву не побачиш, а тобі це можна, адже вона повністю в твоєму розпорядженні, розфарбовуй як хочеш.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.