www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий огорожа

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.

огорожа растровий кліпарт

Растрова розмальовка тин - 1182х1715

Растрова розмальовка тин - 567х822

Векторна розмальовка тин

Онлайн розмальовка тин

Зображеня растрове тин

Кліпарт векторний тин
Застосовуємо растровий кліпарт огорожа

Кліпарт растровий тин

На Україну до наших часів, на селах можна побачити такий тин. Дійсно простота виготовлення і практичність просто вражає.
Розмальовка тин цікава не тільки дизайнерам, яким потрібно зобразити довгу огорожу у селі, але дітям. Розфарбовуючи переплетені гілки в різні кольори, тин перетворитися і буде барвисто-святкова.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.