www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий озеро

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
озеро растровий кліпарт

Растрова розмальовка озеро - 1182х1715

Растрова розмальовка озеро - 567х822

Векторна розмальовка озеро

Малюнок растровий озеро

Малюнок векторний озеро

Кліпарт растровий озеро

Кліпарт векторний озеро
Застосовуємо растровий кліпарт озеро

Контур озеро Картинка озеро

При малюванні заднього фону можна використовувати віддалений силует озера, щось на подобі, цього малюнка. Навіть проста деталь може до дати шарму малюнку. Хоч контур і простий для малювання, але все одно помішаю його як приклад або ідею, може комусь знадобитися. Озера мають піщані береги, які добре оцінили любителі позасмагати і туристи. Тому, при потребі, можна, для малюнку додати піщаний контур, на ваш розсуд.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.