www.ABC-Color.com
Vector cliparts
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Різні Векторні кліпарти

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

тин малюнок
тин
Екскаватор малюнок
Екскаватор
мотоцикл малюнок
мотоцикл
озеро малюнок
озеро
бабуся малюнок
бабуся
дід малюнок
дід
прораб малюнок
прораб
хлопчисько малюнок
хлопчисько


Використання векторних клипартів різні

Кліпарти і малюнки за темою «різні» ви знайдете зображення, які тимчасово не включені в інші теми. Коли не знаходиться те, що тобі сподобається завжди заходять в цю рублики. Сподіваюся, що саме тут як раз і буде, для вас цікавий матеріал. Успіхів.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.