www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Різні онлайн розмальовки

Формат swf. (flash)

кактус розмальовка кактус малюнок
кактус
тин розмальовка тин малюнок
тин
похід розмальовка похід малюнок
похід
Екскаватор розмальовка Екскаватор малюнок
Екскаватор
мотоцикл розмальовка мотоцикл малюнок
мотоцикл
пліт розмальовка пліт малюнок
пліт
бабуся розмальовка бабуся малюнок
бабуся
бабуся розмальовка бабуся малюнок
бабуся
дід розмальовка дід малюнок
дід
прораб розмальовка прораб малюнок
прораб
хлопчисько розмальовка хлопчисько малюнок
хлопчисько


Розмальовуємо в онлайн. різні флеш розмальовки.

В онлайн розмальовках за темою «різні» ви знайдете розмальовки, які тимчасово не включені в інші теми. Коли не знаходиться те, що тобі сподобається завжди заходять в цю рублики. Сподіваюся, що саме тут як раз і буде, для вас цікавий матеріал. Успіхів.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.