www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка пліт

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."

Відкрити на весь екран

Растрова розмальовка пліт - 1182х1715

Растрова розмальовка пліт - 567х822

Векторна розмальовка пліт

Онлайн розмальовка пліт

Зображеня растрове пліт
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка пліт.

Кліпарт растровий пліт

Огорожа зроблено з гілок, старим, народним способом, приверне до себе увагу, своєї забутої харизматичної унікальністю. При тому не треба купувати дорогі матеріали для огорожі. Весь унікальний матеріал можна знайти в лісі.
Розмальовки в центрі має вільне місце, для ваших творчеств, вигадай та намалюй, що то там. А якщо бажаєш ексклюзивно дорогу огорожу, можна пограти з забарвленням лози.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/some/002/fence/fence-online-coloring.swf" width="550" height="470"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/some/002/fence/fence-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.