www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка сяюче сонце

Формат svg.
сяюче сонце векторна розмальовка

Флеш раскраска сияющее солнце

Флеш анимационная раскраска сияющее солнце

Растровая раскраска сияющее солнце - 1182х1715

Растровая раскраска сияющее солнце - 567х822

Векторная раскраска сияющее солнце

Рисунок растровый сияющее солнце

Рисунок векторный сияющее солнце

Клипарт растровый сияющее солнце

Клипарт векторный сияющее солнце
Розмальовуємо векторну розмальовку сяюче сонце

Векторний контур сяюче сонце Малюнок векторний сяюче сонце

Сонечко зображують по різному, в даному прикладі використаний просте коло з багатокутником на 16 кутів, які виконують роль променів, а для більшого ефекту використано подвійне зображення багатокутника. Перший показує промені, а другий як би розсіює промені або грає роль розсіяних променів сонця. Особливо ефектно виглядають промені коли вони рухаються по колу або змінюють свої розміри. У анімаційних картинках використано круговий рух за годинниковою і проти годинникової стрілки. Зображення передаю роботу в суспільне надбання користуйтеся як ви зволите. Красиво буде виглядати сяюче сонце на зображенні із зображенням курорту, наприклад піщаного берега моря з пальмами і парасолькою або на дитячому ігровому майданчику. Творіть та насолоджуйтесь!

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.