www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий сонечко

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
сонечко растровий кліпарт

Растрова розмальовка сонечко - 1182х1715

Растрова розмальовка сонечко - 567х822

Векторна розмальовка сонечко

Малюнок растровий сонечко

Малюнок векторний сонечко

Кліпарт растровий сонечко

Кліпарт векторний сонечко




Застосовуємо растровий кліпарт сонечко

Контур сонечко Картинка сонечко

Веселе сонечко грайливо сяє своїми прямими променями, приносячи радість, світло і тепло людям. Певною мірою не чого особливого, але як приємно позасмагати на піщаному березі моря або озера, зійде навіть річка. Провести відпустку під ласкавим сяйвом сонця. Тільки головне не перестаратися, адже сонячні промені можуть бути підступними і задати багато біди. Встановіть в малюнок радісне сонце і картинка немов би засяє. Розмалюйте в яскраві сонячні кольори, це ж сонце, нехай сяє.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.