www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка зірка

Формат svg.
зірка векторна розмальовка

Растровая раскраска звезда - 1182х1715

Растровая раскраска звезда - 567х822

Векторная раскраска звезда

Рисунок растровый звезда

Рисунок векторный звезда

Клипарт растровый звезда

Клипарт векторный звезда
Розмальовуємо векторну розмальовку зірка

Векторний контур зірка Малюнок векторний зірка

Сонце можна зображувати як зірку, в космосі вона по праву займає місце зірки, освітлюючи своїми променями нескінченні простори всесвіту. Сонце в даному малюнку має шістнадцять загострених променів трикутної форми. Можна намалювати скільки завгодно променів, для цього в графічних редакторах використовується значок зірки і ви спокійно можете намалювати в своїй малюнку сонечко такого виду і при бажанні домалювати ще додаткові елементи дизайну. Роботу передаю в суспільне використання, завантажуйте і використовуйте на свій розсуд. Якого кольору буде ваше сонечко зірка вам видніше, фарбуйте експериментуючи з кольором або градієнтом.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.