www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Сонце

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

сонце малюнок
сонце
сонце малюнок
сонце
сонечко малюнок
сонечко
сонце малюнок
сонце
сонце малюнок
сонце
зірка малюнок
зірка
сонце малюнок
сонце
сонце зірка
сонце зірка
сяюче сонце
сяюче сонце
сонце
сонце


Використання векторних клипартів Сонце

Завжди хочеться намалювати, щось, отаке красиве, а виходити як завжди. Не знаю як у вас, а в мене так постійно. Що поробити немає часу, на творчість та вчення. Ось і малюю що простіше і швидше. А кліпарт в папочку, в нагоді, що сто разів одне і теж малювати. Думаю і вам стати в нагоді, ну і вибачайте за простоту і кострубатость.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.