www.ABC-Color.com
Векторні зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні малюнки. Тема: Сонце

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

сонце малюнок
сонце
сонце малюнок
сонце
сонечко малюнок
сонечко
сонце малюнок
сонце
сонце малюнок
сонце
зірка малюнок
зірка
сонце малюнок
сонце
сонце зірка малюнок
сонце зірка
сяюче сонце малюнок
сяюче сонце
сонце малюнок
сонце


Використання векторних малюнків на тему Сонце

Малюнки як малюнки. Але зате у векторному форматі. На сонечко в розпал дня дивитися важко без стекол, зате на світанку і заході сонця, спостерігати можна скільки хочеш, поки не зійде або зайде сонце. На сайті містяться своєрідні відтворення цієї чудової зірки, яка обдаровує нас своїм світлом і теплом. Кожен передає на зображенні сонечко по різному і досить часто з неймовірною фантазією, яка далеко від реальності. Сподіваюся вам буде цікаво.

Векторний кліпарт, робить можливим миттєве оформлення різних елементів або файлів. Поєднання декількох кліпартів, створить самобутній елемент декорації. У векторних редакторах завжди можна припасувати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного кліпарта, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати кліпарт. Загалом для вигадки немає кордонів.

Кліпарти створені шляхом розфарбування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може передавати справжнє забарвлення зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для вигадки. Художниками по оформленню малюнків зазвичай є діти.