www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Сонце

Формат png-24, прозорий фон.

сонце кліпарт
сонце
сонце кліпарт
сонце
сонечко кліпарт
сонечко
сонце кліпарт
сонце
сонце кліпарт
сонце
зірка кліпарт
зірка
сонце кліпарт
сонце
сонце зірка кліпарт
сонце зірка
сяюче сонце кліпарт
сяюче сонце
сонце кліпарт
сонце


Застосовуємо растрові кліпарти Сонце

Ну, що не знаєте як прикрасити картинку? Поставте сонечко, якщо воно підійде. І відразу картинка буде світліше. Адже сонечко асоціюється завжди з світлим, теплим і гарним. Розділ сайту присвячений різним кліпартам із зображенням сонця. Сподіваюся вам стане в нагоді.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.