www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка сонце зірка

Формат svg.
сонце зірка векторна розмальовка

Флеш раскраска солнце звезда

Флеш анимационная раскраска солнце звезда

Растровая раскраска солнце звезда - 1182х1715

Растровая раскраска солнце звезда - 567х822

Векторная раскраска солнце звезда

Рисунок растровый солнце звезда

Рисунок векторный солнце звезда

Клипарт растровый солнце звезда

Клипарт векторный солнце звезда
Розмальовуємо векторну розмальовку сонце зірка

Векторний контур сонце зірка Малюнок векторний сонце зірка

Якщо намалювати дві зірки або два пламеністих сонця і об'єднати їх тоді може вийти цікава картинка. Немов в об'ємне зображення воно перетворює наше сонечко, воно як-би розсіюється чи відкидає тінь, а може просто грає променями. При розмальовуванні ви можете застосувати два сонячних кольори або, якщо розфарбувати в зовсім не в сонячні кольори, тоді отримаєте цікаву емблему.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.