www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка гудзики

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."

Відкрити на весь екран

Растрова розмальовка гудзики - 1182х1715

Растрова розмальовка гудзики - 567х822

Векторна розмальовка гудзики

Онлайн розмальовка гудзики

Зображеня растрове гудзики

Кліпарт векторний гудзики
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка гудзики.

Кліпарт растровий гудзики

Ви заходили в магазин, щоб купити гудзики? Це просто диво, з різних кольорів і форм. Для різних потреб ви можете купити гудзики. Для шуби великі з ніжкою, а для внутрішньої сторони маленькі. Для пальто купуєте великі: круглі, квадратні, напів циліндричні гудзики. для сорочки і штанів, маленькі круглі.
Придумай забарвлення для свого гудзика. Для цього тобі знадобитися розмальовка з двома поширеними видами гудзиків. Можливо, зайшовши в магазин купити гудзики, ти згадаєш про свою творчість і спробуєш знайти схожий гудзик. По вір мені не кожен ексклюзив можна знайти. Зате ти знайдеш у продажу безліч інших чудових і дивних гудзиків.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/thing/001/button/button-online-coloring.swf" width="550" height="470"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/thing/001/button/button-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.