www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти речі

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

гудзики малюнок
гудзики
сани малюнок
сани
санки малюнок
санки
стіл малюнок
стіл
годиник малюнок
годиник
вітрильник малюнок
вітрильник


Використання векторних клипартів речі

З окремих векторних кліпартів, створюють цілі картини чи комп'ютерні ігри. Векторні кліпарти зручні своєю універсальністю та легкої модуляцію, без втрат якості, а також, якщо це малюнок своєю легкістю у вазі. Окремі речі зображені у векторному кліпарти, стануть в нагоді Інтернет магазинах що займаються продажем або здаванням в прокат подібних речей. Але варто зауважити, сайт я зробив просто для своїх дітей, малюючи на комп'ютері і даючи їм розмалювати. Тому правильність розмальовування кліпарта, мене не особливо цікавить, аби діти були задоволені. За професійним кліпартом, зверніться к мікростокерам, і за певну плату, купіть векторний кліпарт.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.