www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні розмальовки речі

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

гудзики розмальовка гудзики малюнок
гудзики
сани розмальовка сани малюнок
сани
санки розмальовка санки малюнок
санки
стіл розмальовка стіл малюнок
стіл
годиник розмальовка годиник малюнок
годиник
вітрильник розмальовка вітрильник малюнок
вітрильник


Розмальовуємо векторні розмальовки речі

З окремих векторних кліпартів, створюють цілі картини чи комп'ютерні ігри. Векторні кліпарти зручні своєю універсальністю та легкої модуляцію, без втрат якості, а також якщо це малюнок своєю легкістю у вазі. Окремі речі зображені у векторному кліпарти, стануть в нагоді Інтернет магазинах що займаються продажем або здаванням в прокат подібних речей. Вам потрібно лише розмалювати контури векторної розмальовки, під свій смак. За професійно розфарбованим і оформленим кліпартом, зверніться к мікростокерам, і за певну плату, купіть векторний кліпарт.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.