www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми
Довідка

Самовчитель HTML5

Створення веб сторінки.
Статті написані практично коротко, не відволікаючись на різні специфіки та історію.

Робота з файлом. HTML5

Посилання на офіційну специфікацію HTML5.

Для перегляду файлів в текстовому вигляді використовують різні прості текстові редактори.
Наприклад: для OS Windows я використовую стандартний текстовий редактор notepad або розширеня до notepad ++.


Для перегляду файлів в графічному вигляді використовують інтернет браузер:
Для написання HTML коду використовують файли з розширенням:

Для створення файла з таким розширенням, достатньо перейменувати розширення файлу текстового редактора.
Наприклад: Якщо ви написали код в текстовому файлі .txt просто перейменуйте його на .html.
Докладніше: для відображення розширень файлів на OS Windows 7 (Російською) Потрібно зайти в Меню → Панель управления → Оформление и персонализация → Параметры папок → Вид і в віконці "Дополнительные параметры", прибрати галочку у пункту "Скрывать расширения для зарегистрированных типов файлов" і натискаємо кнопку "Применить" не закриваючи це вікно меню, перейменовуємо закінчення у назві файлу. Якщо він мав назву "Новый текстовый документ" то тепер буде відображатися як "Новый текстовый документ.txt" останні латинські букви йдуть після точки замінюємо на потрібний нам формат. І не забудьте в залишену нами вікні меню папки повернути галочку назад і натискаємо в низу меню кнопку "ОК".

Кращий спосіб просто завантажити файл з потрібним вам розширенням та відкривати його в текстовому редакторі. ( Деякі редактори можуть зберігати в різних розширеннях і, або за замовчуванням змінити на своє розширення, тоді краще знайдіть для зручності більш простий редактор. ) При закритті написаного коду розширення повинно бути не змінено.

Якщо комп'ютер не знає в якій програмі відкривати файл або ви бажаєте відкрити його в іншій програмі, поміняйте налаштування вашого комп'ютера або цифрового приладу вказавши в якій програмі відкривати певне розширення.
Приклад для OS Windows 7 (Російською) наведіть курсор миші на файл і клацніть по правій клавіші миші. У меню, наведіть курсор миші на пункт "Открыть с помощью" і в додатковому вікні пункту оберіть бажану програму. Якщо її не буде в списку ( звісно, що ця програма вже встановлена ​​на комп'ютері), клікніть на пункт "Выбрать программу" і у вікні, на галочку навпроти напису "Другие программы" і клацніть по потрібній вам програмі. Якщо в списку не буде потрібної програми, тоді скористайтеся кнопкою "Обзор...", і вкажіть де на розташований файл запуску програми. Наприклад: браузер Google chrome, за замовчуванням має адресу C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe