www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми
Довідка

Як зберегти файл розміщений за посиланням за допомогою браузера Google chrome

1. Ставимо курсор миші на посилання.

2. Клікнувши на праву клавішу миші, відкриваємо меню.

3. Клікаємо лівою кнопкою миші, на пункт меню "Зберегти посилання як..."

Меню правої клавіші миші при кліку посиланя Довідка сайту www.ABC-COLOR.com. HTML файл www.abc-color.com Відкрити посилання в новій вкладці Відкрити посилання в новому вікні Відкрити посилання в анонімному вікні Зберегти посилання як... Копіювати адресу посилання Перевірити елемент Зберегти файл Щоб зберегти файл який відкривається за посиланням, потрібно навести на посилання курсор миші і кліком по правою клавіші миші відкрити меню в якому вибрати пункт "Зберегти посилання як..." Переглянути приклад.

4. У новому вікні, клікаємо лівою клавищею миші на кнопку "Зберегти". При бажанні можемо налаштувати місце де бажаємо зберігти файл.

Сохранить как Имя Загрузки Поиск загрузки Имя файла: Тип файла: Сохранить Отмена Обзор папок Name-html Ghrome HTML Document

Описані найбільш поширені способи скачування в ОС "Windows" за допомогою інтернет браузера Google chrome. Стиль відображення вікон залежить від налаштувань вашого комп'ютера. Для інших браузерів, принцип той же, і при бажанні можете розібратися самі. Ці методи хоч і елементарні, але мені доводилося їх показувати людям, так що сподіваюся вам стане в нагоді, ця інформація.