www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми
Довідка

Як зберегти веб сторінку за допомогою браузера Google chrome

1. Ставимо курсор миші в будь-якому місці, тільки не наводимо на посилання.

2. Клікнувши на праву клавішу миші, відкриваємо меню.

3. Клікаємо лівою кнопкою миші, на пункт меню "Зберегти як..."

Меню лівої клавіші миші при кліці на веб-сторінку Довідка сайту www.ABC-COLOR.com. Картинки www.abc-color.com Назад Переслати Перезавантажити Зберегти як... Друк... Перекласти такою мовою: українська Переглянути джерело сторінки Переглянути інформацію про сторінку Перевірити елемент Веб-сторінка Щоб завантажити інтернет сторінку потрібно поставити курсор миші не на посиланні і кліком по правій клавіші миші відкрити меню миші і клікнути на пункт "Зберегти як ..."

4. У новому вікні, клікаємо лівою клавищею миші на кнопку "Зберегти". При бажанні можемо налаштувати місце де бажаємо зберігти файл.

Сохранить как Имя Загрузки Поиск загрузки Имя файла: Тип файла: Сохранить Отмена Обзор папок Сохранить веб страницу Веб-страница полностью

Описані найбільш поширені способи скачування в ОС "Windows" за допомогою інтернет браузера Google chrome. Стиль відображення вікон залежить від налаштувань вашого комп'ютера. Для інших браузерів, принцип той же, і при бажанні можете розібратися самі. Ці методи хоч і елементарні, але мені доводилося їх показувати людям, так що сподіваюся вам стане в нагоді, ця інформація.