www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Фігури

Розмальовка десятикутна фігура

Рівносторонній десятіугольнік проста геометрична фігура. Векторні контури для розмальовування в основному зроблені в на основі десяти точок з'єднаних між собою в рівносторонній десятіугольнік. Фігура стане в нагоді при побудові орнаментів, симетричних вирізів. Цікава тим що вона наближається до кола, але при цьому залишається багатокутником.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки різні фігури

Різні фігури використовують для створення складних малюнків. Але з однакових фігур виходять не менш складні й цікаві картинки. Хорошим прикладом, є мозаїка. Навіть просто розмістивши на полотні різні чи однотипні фігури виходить цікава розмальовка, де можна проявити і розвивати свої творчі здібності. Прості фігури намалювати не складно, але не варто забувати що фігури можуть бути і складними, і в наш час, прискорень, вважають за краще все завантажувати і не відволікатися на дрібниці, для таких любителів створена це інтернет сторінка. Для батьків та вчителів роздруковані фігури стануть гарним посібником для роботи з дітьми. Для цікавих і творчих людей стане цікавим матеріалом розмальовки, де можна побачити приклади використання фігур.


Онлайн розмальовки на різні теми:


Зображення десятикутна фігура, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.


Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Розмальовка десятикутна фігура Силует десятикутна фігура Малюнок десятикутна фігура синій в темному контурі В чорно червоному градієнті десятикутна фігура З п'яти кольорів десятикутна фігура У триколірному градієнті десятикутна фігура В багатоколірному радіальному градієнті десятикутна фігура П'ятикольоровий контур десятикутна фігура Контур десятикутна фігура кольоровий контур Контур десятикутна фігура в різнобарвному радіальному градієнті Контур десятикутна фігура в косому лінійному градієнті Одноколірний контур десятикутна фігура десятикутна фігура декоративний контур десятикутна фігура сірий опуклий контур Зображення десятикутна фігура з змішанням контуру Трьох слойний малюнок десятикутна фігура Анимаційний колаж з маштабуванням десятикутна фігура Масштабні контури десятикутна фігура Векторна графіка десятикутна фігура Векторна розмальовка десятикутна фігура Чорно білий малюнок десятикутна фігура Векторний контур десятикутна фігура Образ десятикутна фігура Векторне креслення десятикутна фігура Ілюстрація десятикутна фігура Файл SVG десятикутна фігура Зображення десятикутна фігура Векторний svg образ десятикутна фігура Малюнок десятикутна фігура Ескіз десятикутна фігура Картинка десятикутна фігура Кліп-арт десятикутна фігура Креслення десятикутна фігура SVG картинка десятикутна фігура