www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Фігури

Розмальовка десятіугольнік

Векторні контури для розмальовування в основному зроблені на основі десяти точок з'єднаних між собою в рівносторонній десятіугольнік. Фігура буде нагоді при побудові орнаментів, симетричних вирізів.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки різні фігури

Різні фігури використовують для створення складних малюнків. Але з однакових фігур виходять не менш складні й цікаві картинки. Хорошим прикладом, є мозаїка. Навіть просто розмістивши на полотні різні чи однотипні фігури виходить цікава розмальовка, де можна проявити і розвивати свої творчі здібності. Прості фігури намалювати не складно, але не варто забувати що фігури можуть бути і складними, і в наш час, прискорень, вважають за краще все завантажувати і не відволікатися на дрібниці, для таких любителів створена це інтернет сторінка. Для батьків та вчителів роздруковані фігури стануть гарним посібником для роботи з дітьми. Для цікавих і творчих людей стане цікавим матеріалом розмальовки, де можна побачити приклади використання фігур.


Онлайн розмальовки на різні теми:


Зображення десятіугольнік, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.


Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Розмальовка десятіугольнік Силует десятіугольнік Малюнок десятіугольнік синій в темному контурі В чорно червоному градієнті десятіугольнік З п'яти кольорів десятіугольнік У триколірному градієнті десятіугольнік В багатоколірному радіальному градієнті десятіугольнік П'ятикольоровий контур десятіугольнік Контур десятіугольнік кольоровий контур Контур десятіугольнік в різнобарвному радіальному градієнті Контур десятіугольнік в косому лінійному градієнті Одноколірний контур десятіугольнік десятіугольнік декоративний контур десятіугольнік сірий опуклий контур Зображення десятіугольнік з змішанням контуру Трьох слойний малюнок десятіугольнік Анимаційний колаж з маштабуванням десятіугольнік Масштабні контури десятіугольнік Векторна графіка десятіугольнік Векторна розмальовка десятіугольнік Чорно білий малюнок десятіугольнік Векторний контур десятіугольнік Образ десятіугольнік Векторне креслення десятіугольнік Ілюстрація десятіугольнік Файл SVG десятіугольнік Зображення десятіугольнік Векторний svg образ десятіугольнік Малюнок десятіугольнік Ескіз десятіугольнік Картинка десятіугольнік Кліп-арт десятіугольнік Креслення десятіугольнік SVG картинка десятіугольнік Контур десятіугольнік Емблема десятіугольнік Значок десятіугольнік Мініатюра десятіугольнік