www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Фігури

Розмальовка одіннадцатіугольнік що крутиться

Правильний одинадцяти-кутник передбачає одинадцять рівних сторін з рівними кутами між ними і рівновіддалений точками від центру і від сусідній точки лінії. Додана анімації обертання за годинниковою стрілки з точністю до однієї сотої пікселя. Так як грані все більше зближуються і вирівнюються з додаванням нових сторін фігури все більше починають нагадувати коло.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки різні фігури

Різні фігури використовують для створення складних малюнків. Але з однакових фігур виходять не менш складні й цікаві картинки. Хорошим прикладом, є мозаїка. Навіть просто розмістивши на полотні різні чи однотипні фігури виходить цікава розмальовка, де можна проявити і розвивати свої творчі здібності. Прості фігури намалювати не складно, але не варто забувати що фігури можуть бути і складними, і в наш час, прискорень, вважають за краще все завантажувати і не відволікатися на дрібниці, для таких любителів створена це інтернет сторінка. Для батьків та вчителів роздруковані фігури стануть гарним посібником для роботи з дітьми. Для цікавих і творчих людей стане цікавим матеріалом розмальовки, де можна побачити приклади використання фігур.

Зображення одіннадцатіугольнік що крутиться, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.


Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Розмальовка одіннадцатіугольнік що крутиться Анімаційний силует одіннадцатіугольнік що крутиться Анимація одіннадцатіугольнік що крутиться синяя в темному контурі З п'яти кольорів одіннадцатіугольнік що крутиться та анімацією Анімація в багатоколірному радіальному градієнті одіннадцатіугольнік що крутиться П'ятикольоровий анімаційний контур одіннадцатіугольнік що крутиться Анімаційний контур одіннадцатіугольнік що крутиться в різнобарвному радіальному градієнті Анімаційний контур одіннадцатіугольнік що крутиться в косому лінійному градієнті Одноколірний анімаційний контур одіннадцатіугольнік що крутиться одіннадцатіугольнік що крутиться декоративний анімаційний контур одіннадцатіугольнік що крутиться сірий опуклий анімаційний контур Обертовий контур одіннадцатіугольнік що крутиться З анімацією одіннадцатіугольнік що крутиться Анимаційне зображення одіннадцатіугольнік що крутиться з змішанням контуру Анимаційний колаж з маштабуванням одіннадцатіугольнік що крутиться Векторна графіка одіннадцатіугольнік що крутиться Векторна розмальовка одіннадцатіугольнік що крутиться Чорно білий малюнок одіннадцатіугольнік що крутиться Векторний контур одіннадцатіугольнік що крутиться Образ одіннадцатіугольнік що крутиться Векторне креслення одіннадцатіугольнік що крутиться Ілюстрація одіннадцатіугольнік що крутиться Файл SVG одіннадцатіугольнік що крутиться Зображення одіннадцатіугольнік що крутиться Векторний svg образ одіннадцатіугольнік що крутиться Малюнок одіннадцатіугольнік що крутиться Ескіз одіннадцатіугольнік що крутиться Картинка одіннадцатіугольнік що крутиться Кліп-арт одіннадцатіугольнік що крутиться Креслення одіннадцатіугольнік що крутиться SVG картинка одіннадцатіугольнік що крутиться Контур одіннадцатіугольнік що крутиться Емблема одіннадцатіугольнік що крутиться Значок одіннадцатіугольнік що крутиться Мініатюра одіннадцатіугольнік що крутиться