www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Фігури

Розмальовка п'ятикутна фігура що обертається

П'ятикутна що обертається фігура, досить проста але все-ж цікава постать для подальшої розробки. Рівносторонній п'ятикутний контур може бути своєрідною вказівником, де подібно до рівностороннього трикутника він буде вказувати в різніх напрямках при обертанні фігури.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки різні фігури

Різні фігури використовують для створення складних малюнків. Але з однакових фігур виходять не менш складні й цікаві картинки. Хорошим прикладом, є мозаїка. Навіть просто розмістивши на полотні різні чи однотипні фігури виходить цікава розмальовка, де можна проявити і розвивати свої творчі здібності. Прості фігури намалювати не складно, але не варто забувати що фігури можуть бути і складними, і в наш час, прискорень, вважають за краще все завантажувати і не відволікатися на дрібниці, для таких любителів створена це інтернет сторінка. Для батьків та вчителів роздруковані фігури стануть гарним посібником для роботи з дітьми. Для цікавих і творчих людей стане цікавим матеріалом розмальовки, де можна побачити приклади використання фігур.


Зображення п'ятикутна фігура що обертається, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.

Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Розмальовка п'ятикутна фігура що обертається Анімаційний силует п'ятикутна фігура що обертається Анимація п'ятикутна фігура що обертається синяя в темному контурі З п'яти кольорів п'ятикутна фігура що обертається та анімацією Анімація в багатоколірному радіальному градієнті п'ятикутна фігура що обертається П'ятикольоровий анімаційний контур п'ятикутна фігура що обертається Анімаційний контур п'ятикутна фігура що обертається в різнобарвному радіальному градієнті Анімаційний контур п'ятикутна фігура що обертається в косому лінійному градієнті Одноколірний анімаційний контур п'ятикутна фігура що обертається п'ятикутна фігура що обертається декоративний анімаційний контур п'ятикутна фігура що обертається сірий опуклий анімаційний контур Обертовий контур п'ятикутна фігура що обертається З анімацією п'ятикутна фігура що обертається Анимаційне зображення п'ятикутна фігура що обертається з змішанням контуру Анимаційний колаж з маштабуванням п'ятикутна фігура що обертається Векторна графіка п'ятикутна фігура що обертається Векторна розмальовка п'ятикутна фігура що обертається Чорно білий малюнок п'ятикутна фігура що обертається Векторний контур п'ятикутна фігура що обертається Образ п'ятикутна фігура що обертається Векторне креслення п'ятикутна фігура що обертається Ілюстрація п'ятикутна фігура що обертається Файл SVG п'ятикутна фігура що обертається Зображення п'ятикутна фігура що обертається Векторний svg образ п'ятикутна фігура що обертається Малюнок п'ятикутна фігура що обертається Ескіз п'ятикутна фігура що обертається Картинка п'ятикутна фігура що обертається Кліп-арт п'ятикутна фігура що обертається Креслення п'ятикутна фігура що обертається SVG картинка п'ятикутна фігура що обертається Контур п'ятикутна фігура що обертається Емблема п'ятикутна фігура що обертається Значок п'ятикутна фігура що обертається Мініатюра п'ятикутна фігура що обертається