www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Фігури

Розмальовка рівнобедрений трикутник

Трикутник, проста форма але скільки всього можна зобразити за допомогою цієї фігури. Наприклад: скелі, гострі ікла, ріг або вуха, промені, плаття, гірку, дах, вимпел, прапорець, піраміду і тощо . Тут зображений рівнобедрений трикутник з вершиною угорі.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки різні фігури

Різні фігури використовують для створення складних малюнків. Але з однакових фігур виходять не менш складні й цікаві картинки. Хорошим прикладом, є мозаїка. Навіть просто розмістивши на полотні різні чи однотипні фігури виходить цікава розмальовка, де можна проявити і розвивати свої творчі здібності. Прості фігури намалювати не складно, але не варто забувати що фігури можуть бути і складними, і в наш час, прискорень, вважають за краще все завантажувати і не відволікатися на дрібниці, для таких любителів створена це інтернет сторінка. Для батьків та вчителів роздруковані фігури стануть гарним посібником для роботи з дітьми. Для цікавих і творчих людей стане цікавим матеріалом розмальовки, де можна побачити приклади використання фігур.

Зображення рівнобедрений трикутник, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.


Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Розмальовка рівнобедрений трикутник Силует рівнобедрений трикутник Малюнок рівнобедрений трикутник синій в темному контурі В чорно червоному градієнті рівнобедрений трикутник З п'яти кольорів рівнобедрений трикутник У триколірному градієнті рівнобедрений трикутник В багатоколірному радіальному градієнті рівнобедрений трикутник П'ятикольоровий контур рівнобедрений трикутник Контур рівнобедрений трикутник кольоровий контур Контур рівнобедрений трикутник в різнобарвному радіальному градієнті Контур рівнобедрений трикутник в косому лінійному градієнті Одноколірний контур рівнобедрений трикутник рівнобедрений трикутник декоративний контур рівнобедрений трикутник сірий опуклий контур Зображення рівнобедрений трикутник з змішанням контуру Трьох слойний малюнок рівнобедрений трикутник Анимаційний колаж з маштабуванням рівнобедрений трикутник Масштабні контури рівнобедрений трикутник Векторна графіка рівнобедрений трикутник Векторна розмальовка рівнобедрений трикутник Чорно білий малюнок рівнобедрений трикутник Векторний контур рівнобедрений трикутник Образ рівнобедрений трикутник Векторне креслення рівнобедрений трикутник Ілюстрація рівнобедрений трикутник Файл SVG рівнобедрений трикутник Зображення рівнобедрений трикутник Векторний svg образ рівнобедрений трикутник Малюнок рівнобедрений трикутник Ескіз рівнобедрений трикутник Картинка рівнобедрений трикутник Кліп-арт рівнобедрений трикутник Креслення рівнобедрений трикутник SVG картинка рівнобедрений трикутник Контур рівнобедрений трикутник Емблема рівнобедрений трикутник Значок рівнобедрений трикутник Мініатюра рівнобедрений трикутник