www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Фігури

Розмальовка ромб

Правильний ромб з рівними сторонами і кутами, це квадрат повернений на 90 градусів. Зустрічається в основному найчастіше у орнаментах. Наприклад орнамент на килимах і ковдрах. Простота і витонченість фігури посприяла застосуванню її в столярних роботах. Наприклад вирізи на віконницях вікон, табуретках і навіть в дерев'яних туалетах і на дверях туалету.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки різні фігури

Різні фігури використовують для створення складних малюнків. Але з однакових фігур виходять не менш складні й цікаві картинки. Хорошим прикладом, є мозаїка. Навіть просто розмістивши на полотні різні чи однотипні фігури виходить цікава розмальовка, де можна проявити і розвивати свої творчі здібності. Прості фігури намалювати не складно, але не варто забувати що фігури можуть бути і складними, і в наш час, прискорень, вважають за краще все завантажувати і не відволікатися на дрібниці, для таких любителів створена це інтернет сторінка. Для батьків та вчителів роздруковані фігури стануть гарним посібником для роботи з дітьми. Для цікавих і творчих людей стане цікавим матеріалом розмальовки, де можна побачити приклади використання фігур.


Онлайн розмальовки на різні теми:


Зображення ромб, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.


Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Розмальовка ромб Силует ромб Малюнок ромб синій в темному контурі В чорно червоному градієнті ромб З п'яти кольорів ромб У триколірному градієнті ромб В багатоколірному радіальному градієнті ромб П'ятикольоровий контур ромб Контур ромб кольоровий контур Контур ромб в різнобарвному радіальному градієнті Контур ромб в косому лінійному градієнті Одноколірний контур ромб ромб декоративний контур ромб сірий опуклий контур Зображення ромб з змішанням контуру Трьох слойний малюнок ромб Анимаційний колаж з маштабуванням ромб Масштабні контури ромб Векторна графіка ромб Векторна розмальовка ромб Чорно білий малюнок ромб Векторний контур ромб Образ ромб Векторне креслення ромб Ілюстрація ромб Файл SVG ромб Зображення ромб Векторний svg образ ромб Малюнок ромб Ескіз ромб Картинка ромб Кліп-арт ромб Креслення ромб SVG картинка ромб Контур ромб Емблема ромб Значок ромб Мініатюра ромб