www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Машини

Розмальовка елітний автомобіль

Перш ніж намалювати нову розмальовку легкової машини, обрав для прикладу lexus ls 460. Модель 2013 року. Щоб не було претензій до дизайну, трохи його змінив. Так-що модель розмальовки, це пародія на справжній "лексус", та має спільні атрибути легкових машин. На дорогих і елітних машинах краще їздити, і мати у себе їх в гаражі. Ну, цього я не-можу вам надати, а проте можна пора-скрашувати прості контури елітної машини. На веб сторінці розташована Онлайн розмальовка з анімацією. Гадаю вам вона буде цікава, ось тільки для складності розфарбовування, застосовані маленькі деталі в анімаційних об'єктах, їх розфарбувати трохи складніше, по-цьому не забувайте, застосовувати при необхідності збільшення масштабу інтернет сторінки. Приємної гри.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки машини

Усі малюнки починаються з простих контурів, і вони представляють собою прості малюнки або силуети, які теж вкрай потрібні, наприклад, що-б зобразити щось в далечіні або в якості умовних знаків. Особливо часто можна побачити їх на дорожніх знаках, покажчиків, вивісках або в інтернеті у вигляді маленьких іконок.У дитячих книжках вони замінюють слова або якщо лінії контуру зробити з точок або пунктирів тоді вийти цікавий малюнок обводілка для дітей. Якщо ці малюнки для вас за прості, тоді ви можете продовжити малювати, створюючи боле складний малюнок. Теж можна зробити і з комп'ютерним кодом малюнка.

Зображення елітний автомобіль, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.

Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Контур елітний автомобіль
Розмальовка елітний автомобіль.
Растровий формат PNG.
Прозорий фон 400х200 px.
По посиланню векторний формат SVG.
елітний автомобіль
Розмальована картинка. Кліпарт элитный автомобиль.
Растровий формат PNG 400х200 px.
За посиланням векторний формат SVG.
Векторна пунктирна розмальовка елітний автомобіль.
Формат SVG.