www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Мордочки тварин

Онлайн розмальовка баранчик

Кліпарт мордочка баранчика, виконаний в стилі відомого мультиплікаційного серіалу "Баранець шон". Кучерява загривок, овальна мордочка, листо-подібні вушка, круглі очі, точки подібні ніздрі і простий ротик. Представлена пародія трохи ускладнена в передачі елементів. Для простої передачі при малювання мордочки баранчика або його цілком, добре підійде такий набір контурів. Так-же контур простий для вишивання або створення аплікацій. Веб-розмальовка мордочки баранчика, розрахована на тонові переходи, в чому ви можете трохи попрактикуватися.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір
muzzle lamb www.ABC-Color.com www.ABC-Color.com

Розмальовки мордочки тварин

Простий схематичний малюнок, який в загальних рисах зображує асоційований схематичний образ певної існуючої або вигаданої тварини чи групи тварин. Зображення захоплює тільки перед верхній частині тварини, званої мордою або по ласкавому мордочкою.
При малюванні можуть використовуватися складні і прості контури, які можна допрацьовувати або додавати до них нові елементи. Картинка, є як закінчений малюнок одночасно залишаясь основою для подальшого доопрацювання.
Контурна картинка є як проста розмальовка, для якої при розмальовуванні в редакторах можна використовувати градієнти, візерунки або просто кольору різних тонів. Картинки і розмальовки можна роздрукувати на принтері для створення дитячої театральної маски, шаблону для аплікацій з паперу, тканини, шкіри або як звичайну розмальовку для дитей. Картинка може слугувати як схема для вишивки.
Основним призначеня картинки, є декорування веб сторінок або використання її, як елемент боле складного малюнка і створення програмних игор чи навчального посібника. Прикладом служить, созданая веб розмальовка.

Розмальовка баранчик
Розмальовка баранчик

Розмальовка баранчик

Роздрукувати розмальовки на принтері.

Завантажити картинку в векторному форматі SVG

Завантажити картинку в растровому форматі PNG. (лише для зображень в рамці)

Щоб отримати зображення зі сторінок сайту, використовуйте скриншот (знімок екрана).

Щоб відкрити картинку на весь екран, клікніть по зображенню лівою клавішею миші.

Ви можете редагувати завантажені розмальовки в графічних редакторах, підтримуючих векторну графіку. Ті які знають код SVG, можуть легко редагувати розмальовки в текстових редакторах і навіть в інтернет браузері.

Зображення зроблені у текстовому редакторі відповідно до стандартів W3C.

Розмальовка баранчик
Розмальовка баранчик
Пунктирний контур баранчик
Пунктирна розмальовка баранчик.
Арт баранчик
Арт баранчик

Онлайн розмальовки на різні теми: