www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Мордочки тварин

Розмальовка леопард

Леопард красива плямиста кішка. У простій аплікації можна зобразити просту кішку і нанести на неї для відмінності темні плями і тоді наша кішечка стане леопардом, гепардом, барсом або пантерою. Намалювати мордочку леопарда можна по різному. Наприклад, як показано на, цієї веб сторінці. Стиль використаний подібний стилю коміксів чи мультфільмів.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки мордочки тварин

Простий схематичний малюнок, який в загальних рисах зображує асоційований схематичний образ певної існуючої або вигаданої тварини чи групи тварин. Зображення захоплює тільки перед верхній частині тварини, званої мордою або по ласкавому мордочкою.
При малюванні можуть використовуватися складні і прості контури, які можна допрацьовувати або додавати до них нові елементи. Картинка, є як закінчений малюнок одночасно залишаясь основою для подальшого доопрацювання.
Контурна картинка є як проста розмальовка, для якої при розмальовуванні в редакторах можна використовувати градієнти, візерунки або просто кольору різних тонів. Картинки і розмальовки можна роздрукувати на принтері для створення дитячої театральної маски, шаблону для аплікацій з паперу, тканини, шкіри або як звичайну розмальовку для дитей. Картинка може слугувати як схема для вишивки.
Основним призначеня картинки, є декорування веб сторінок або використання її, як елемент боле складного малюнка і створення програмних игор чи навчального посібника. Прикладом служить, созданая веб розмальовка.


Онлайн раскраски на разные темы:


Зображення леопард, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.


Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Контур леопард
Розмальовка леопард.
Растровий формат PNG.
Прозорий фон 200х200 px.
По посиланню векторний формат SVG.
леопард
Розмальована картинка. Кліпарт леопард.
Растровий формат PNG 200х200 px.
За посиланням векторний формат SVG.
Векторна пунктирна розмальовка леопард.
Формат SVG.