www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Мордочки тварин

Розмальовка мордочка миши

Мордочка мишки зроблена з використанням двох простих фігур, кола і еліпсиса. використовується парне число однакових кіл, крім кола голови і два одиночних еліпсиса. Завдяки своїй примітивності, картинка легко робиться, навіть у виробничих цілях. Може послужити для створення аплікацій або просто прикрасою. Вирізані фігури з шкіри, паперу, тканини, можна наклеїти, пришити на різні товари, наприклад на майки, светри, взуття. Також можна надрукувати малюнок на посуді. Схематичний малюнок мордочки миші передаю до фонду суспільного надбання і розповсюджується під ліцензією CCO

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки мордочки тварин

Простий схематичний малюнок, який в загальних рисах зображує асоційований схематичний образ певної існуючої або вигаданої тварини чи групи тварин. Зображення захоплює тільки перед верхній частині тварини, званої мордою або по ласкавому мордочкою.
При малюванні можуть використовуватися складні і прості контури, які можна допрацьовувати або додавати до них нові елементи. Картинка, є як закінчений малюнок одночасно залишаясь основою для подальшого доопрацювання.
Контурна картинка є як проста розмальовка, для якої при розмальовуванні в редакторах можна використовувати градієнти, візерунки або просто кольору різних тонів. Картинки і розмальовки можна роздрукувати на принтері для створення дитячої театральної маски, шаблону для аплікацій з паперу, тканини, шкіри або як звичайну розмальовку для дитей. Картинка може слугувати як схема для вишивки.
Основним призначеня картинки, є декорування веб сторінок або використання її, як елемент боле складного малюнка і створення програмних игор чи навчального посібника. Прикладом служить, созданая веб розмальовка.


Онлайн розмальовки на різні теми:


Зображення мордочка миши, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.


Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

У міру можливості відповідно до законодавства, Лобаз Роман відмовився від всіх авторських прав і пов'язаних з ними і суміжних прав на зображення мордочка миши. Ця робота оприлюднюється від: Україна.

Контур мордочка мишки
Розмальовка мордочка миши.
Растровий формат PNG.
Прозорий фон 200х200 px.
По посиланню векторний формат SVG.
мордочка мишки
Розмальована картинка. Кліпарт мордочка мыши.
Растровий формат PNG 200х200 px.
За посиланням векторний формат SVG.
Векторна пунктирна розмальовка мордочка миши.
Формат SVG.