www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Мордочки тварин

Онлайн розмальовка пантера

Пантера - це граціозна хижа кішка. Своєю красою і плавністю завоювала широке поле шанувальників серед любителів природи. Кліпарт схематично передає в загальних рисах контур мордочки пантери, який далекий від реальності, але асоціативно вказує на пантеру. Що вдієш, таке воно образотворче мистецтво.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки мордочки тварин

Простий схематичний малюнок, який в загальних рисах зображує асоційований схематичний образ певної існуючої або вигаданої тварини чи групи тварин. Зображення захоплює тільки перед верхній частині тварини, званої мордою або по ласкавому мордочкою.
При малюванні можуть використовуватися складні і прості контури, які можна допрацьовувати або додавати до них нові елементи. Картинка, є як закінчений малюнок одночасно залишаясь основою для подальшого доопрацювання.
Контурна картинка є як проста розмальовка, для якої при розмальовуванні в редакторах можна використовувати градієнти, візерунки або просто кольору різних тонів. Картинки і розмальовки можна роздрукувати на принтері для створення дитячої театральної маски, шаблону для аплікацій з паперу, тканини, шкіри або як звичайну розмальовку для дитей. Картинка може слугувати як схема для вишивки.
Основним призначеня картинки, є декорування веб сторінок або використання її, як елемент боле складного малюнка і створення програмних игор чи навчального посібника. Прикладом служить, созданая веб розмальовка.


Онлайн раскраски на разные темы:


Зображення пантера, можна роздрукувати на принтері, скачати, розмальовувати і редагувати.


Для прикладу наведено настройки браузера Google Chrome.

Щоб завантажити картинку наведіть курсор миші на картинку й клікнувши правою кнопкою миші в меню, миші виберіть пункт:
щоб завантажити картинку в векторному форматі SVG "Зберегти посилання як ...".
щоб завантажити картинку в растровому форматі PNG "Зберегти зображення як ..." (лише для зображень в рамці),


щоб завантажити растрову картинку хорошої якості і потрібного розміру використовуйте скріншот.

Щоб роздрукувати картинку на принтері, відкрийте її на весь екран і клікнувши правою кнопкою миші виберіть в меню пункт "Друкувати ..."

Відкрити картинку на весь екран можна клікнувши по ній лівою кнопкою миші.

Зображення зроблені у текстовому редакторі або в браузері Google Chrome відповідно до стандартів W3C.

Код розмальовок пристосований для відображення на веб сторінках і текстових редакторах. Ви можете редагувати зображення у текстовому редакторі або в браузері. Для редагування в графічних редакторах, краще використовувати розфарбовані зображення. Попередження: Графічні редактори, відразу перероблять код згідно своїм стандартам, тим самим дають вам можливість візуально редагувати в його середовищі, тому вага картинки може багаторазово збільшиться.

Об'єкти зображення написані у відносних координатах. Кожен об'єкт має тільки одну опорну точку "m ..., ...", змінюючи її координати ви перемістите весь об'єкт.

Для зручності редагування, графічний об'єкт може мати невидиму опорну точку.

Контур пантера
Розмальовка пантера
пантера
Розмальована картинка пантера
Малюнок пантера
Малюнок пантера
Пунктирний контур пантера
Пунктирна розмальовка пантера.
Картинка пантера
Картинка пантера
Ілюстрація пантера
Ілюстрація пантера
Графіка пантера
Графіка пантера