www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Пінгвін

Онлайн розмальовка пінгвін з кіл і овалів

Образний кліпарт пінгвін, побудований з круглих і овальних примітивів. Аплікаційне зображення пінгвіна, простий спосіб створення картинок з антарктичної не літаючої птахи, пінгвіном. Зображення може виступати як знак або значек для вказівки на пінгвіна або як мультиплікаційний персонаж. У браузерної розмальовці на сторінці сайту додані ефекти анімації для пожвавлення картинки.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір
www.ABC-Color.com

Розмальовки пінгвін

Розмальовка серії пінгвін, побудована на простому схематично інтуїтивному сприйнятті контурів, які сприймалися нами як малюнок пінгвіна або пінгвіненяти. Пінгвіни мають чітко виражений силует і як наслідок зручні для образного модулювання, при цьому практично, не втрачають своєї асоціативної прив'язки до образу, який може бути зовсім не схожий на представлені моделі. Зручні для створення логотипів, емблем. У рукоділлі для різних аплікацій з паперу, тканини, листя і т. п. У легкій промисловості і рукоділлі дуже розповсюджений, як виріб м'яка іграшка. Спробуйте з дітьми вирізати або намалювати пінгвіненяти, я думаю це вам не завдаст великого клопоту, для прикладу можете взяти образ з сторінок цього сайту або мультиплікаційних персонажів або просто з комп'ютерних ігор.

Розмальовка пінгвін з кіл і овалів
Розмальовка пінгвін з кіл і овалів

Розмальовка пінгвін з кіл і овалів

Роздрукувати розмальовки на принтері.

Завантажити картинку в векторному форматі SVG

Завантажити картинку в растровому форматі PNG. (лише для зображень в рамці)

Щоб отримати зображення зі сторінок сайту, використовуйте скриншот (знімок екрана).

Щоб відкрити картинку на весь екран, клікніть по зображенню лівою клавішею миші.

Ви можете редагувати завантажені розмальовки в графічних редакторах, підтримуючих векторну графіку. Ті які знають код SVG, можуть легко редагувати розмальовки в текстових редакторах і навіть в інтернет браузері.

Зображення зроблені у текстовому редакторі відповідно до стандартів W3C.

Розмальовка пінгвін з кіл і овалів
Пунктирна розмальовка пінгвін з кіл і овалів.
Анімаційне зображення пінгвін з кіл і овалів.

Онлайн розмальовки на різні теми: