www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Суцвіття

Онлайн розмальовка аплікація суцвіття

Аби зібрати з пелюсток таку квітку, потрібно скласти листя один на один, проти годинникової стрілки, залишаючи один кінець листочка в обший точці, при цьому нахиляючи кожну пелюстку під кутом. Кут нахилу пелюстки суцвіття квітки повинен бути рівний 360 поділена на кількість пелюсток. Кут строгий, в нашому прикладі, а при творчості цим можна знехтувати. Правий край самого нижньої пелюстки підіймаємо на верх, наклавши на верхню пелюстку. Подібні аплікації з листя, дуже популярні в аксесуарах біжутерії, в розпису кераміки. Для тих хто захоче редагувати суцвіття, хочу сказати, що його справжній розмір 2х2 пікселя, для екранів монітора, тому збільшите до потрібного розміру, у векторному редакторі розмальовку і тоді можете розфарбовувати. В векторної графіки розмір не впливає на якість.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки суцвіття

Квіти це чудові по своїй красі створення в природі, що дарують чудовий аромат і радують нас своєю красою. У цьому розділі сайту представлена ​​найкрасивіша їх частина, суцвіття. Цей квітковий бутон став не тільки косметичним засобом, духами, чаєм, а й улюбленим об'єктом для дизайнерів, художників, скульпторів і фотографів. Я не буду говорити наскільки гарні розписи з квітковим орнаментом і багато іншого. Насолоджуйтеся простими онлайн розмальовками з суцвіттями квітів, переданими простими контурами та умовними зображеннями. Готові контури, картинки і кліпарт фігурних суцвіть, допоможуть вам просто створити, щось своє невимовно красиве.

Розмальовка аплікація суцвіття
Розмальовка аплікація суцвіття

Розмальовка аплікація суцвіття

Роздрукувати розмальовки на принтері.

Завантажити картинку в векторному форматі SVG

Завантажити картинку в растровому форматі PNG. (лише для зображень в рамці)

Щоб отримати зображення зі сторінок сайту, використовуйте скриншот (знімок екрана).

Щоб відкрити картинку на весь екран, клікніть по зображенню лівою клавішею миші.

Ви можете редагувати завантажені розмальовки в графічних редакторах, підтримуючих векторну графіку. Ті які знають код SVG, можуть легко редагувати розмальовки в текстових редакторах і навіть в інтернет браузері.

Зображення зроблені у текстовому редакторі відповідно до стандартів W3C.

Розмальовка аплікація суцвіття
Розмальовка аплікація суцвіття
Пунктирний контур аплікація суцвіття
Пунктирна розмальовка аплікація суцвіття.
Значок аппликация соцветие
Значок аплікація суцвіття

Онлайн раскраски на разные темы: