www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Суцвіття

Онлайн розмальовка квітка

Суцвіття квітки з восьми пелюсток на тонкій ніжці. Пелюстки розташовані строго симетрично, один на проти іншого. У природі можна побачити велику різноманітність різних будов суцвіть квітки, але ще можна сфантазувати, багато різних можливих будов квітки. Я не знаю чи є в природі така квітка, але як орнамент для дизайну або розмальовки, думаю, він буде нам цікавий. Для аплікацій, це простий орнамент має вигляд складного закінченого творіння. Для тих хто захоче редагувати суцвіття, хочу сказати, що його справжній розмір 2 пікселя, для екранів монітора, тому збільшите до потрібного розміру, у векторному редакторі розмальовку і тоді можете розфарбовувати. Що поробити для векторної графіки розмір поняття відносне.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки суцвіття

Квіти це чудові по своїй красі створення в природі, що дарують чудовий аромат і радують нас своєю красою. У цьому розділі сайту представлена ​​найкрасивіша їх частина, суцвіття. Цей квітковий бутон став не тільки косметичним засобом, духами, чаєм, а й улюбленим об'єктом для дизайнерів, художників, скульпторів і фотографів. Я не буду говорити наскільки гарні розписи з квітковим орнаментом і багато іншого. Насолоджуйтеся простими онлайн розмальовками з суцвіттями квітів, переданими простими контурами та умовними зображеннями. Готові контури, картинки і кліпарт фігурних суцвіть, допоможуть вам просто створити, щось своє невимовно красиве.

Розмальовка квітка
Розмальовка квітка

Розмальовка квітка

Роздрукувати розмальовки на принтері.

Завантажити картинку в векторному форматі SVG

Завантажити картинку в растровому форматі PNG. (лише для зображень в рамці)

Щоб отримати зображення зі сторінок сайту, використовуйте скриншот (знімок екрана).

Щоб відкрити картинку на весь екран, клікніть по зображенню лівою клавішею миші.

Ви можете редагувати завантажені розмальовки в графічних редакторах, підтримуючих векторну графіку. Ті які знають код SVG, можуть легко редагувати розмальовки в текстових редакторах і навіть в інтернет браузері.

Зображення зроблені у текстовому редакторі відповідно до стандартів W3C.

Розмальовка квітка
Розмальовка квітка
Пунктирний контур квітка
Пунктирна розмальовка квітка.
Силует квітка
Силует квітка
Кліпарт квітка
Кліпарт квітка
Малюнок квітка
Малюнок квітка
Знак цветок
Знак квітка