www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Суцвіття

Онлайн розмальовка пелюсткове суцвіття

Щоб зібрати з таке пелюсткове суцвіття, укладемо листя один на один, проти годинникової стрілки, залишаючи один кінець листочка в обший точці, нахиляючи кожна пелюстка під кутом. Кут нахилу пелюстки квітки має дорівнювати 360 поділена на кількість пелюсток. Кут в нашому прикладі строгий, а при творчості цим можна знехтувати. Правий край складемо на верхній пелюстка. Подібні аплікації з листя, дуже популярні в аксесуарах біжутерії, в розпису кераміки. Для тих хто захоче редагувати суцвіття, хочу сказати, що його справжній розмір 2х2 пікселя, для екранів монітора, тому збільшите у векторному редакторі розмальовку до потрібного розміру, і тоді можете розфарбовувати. В векторної графіки розмір не впливає на якість.

Збільшуйте або зменшуйте веб розмальовку за допомогою налаштувань браузера.

Колір

Розмальовки суцвіття

Квіти це чудові по своїй красі створення в природі, що дарують чудовий аромат і радують нас своєю красою. У цьому розділі сайту представлена ​​найкрасивіша їх частина, суцвіття. Цей квітковий бутон став не тільки косметичним засобом, духами, чаєм, а й улюбленим об'єктом для дизайнерів, художників, скульпторів і фотографів. Я не буду говорити наскільки гарні розписи з квітковим орнаментом і багато іншого. Насолоджуйтеся простими онлайн розмальовками з суцвіттями квітів, переданими простими контурами та умовними зображеннями. Готові контури, картинки і кліпарт фігурних суцвіть, допоможуть вам просто створити, щось своє невимовно красиве.

Розмальовка пелюсткове суцвіття
Розмальовка пелюсткове суцвіття

Розмальовка пелюсткове суцвіття

Роздрукувати розмальовки на принтері.

Завантажити картинку в векторному форматі SVG

Завантажити картинку в растровому форматі PNG. (лише для зображень в рамці)

Щоб отримати зображення зі сторінок сайту, використовуйте скриншот (знімок екрана).

Щоб відкрити картинку на весь екран, клікніть по зображенню лівою клавішею миші.

Ви можете редагувати завантажені розмальовки в графічних редакторах, підтримуючих векторну графіку. Ті які знають код SVG, можуть легко редагувати розмальовки в текстових редакторах і навіть в інтернет браузері.

Зображення зроблені у текстовому редакторі відповідно до стандартів W3C.

Розмальовка пелюсткове суцвіття
Пунктирна розмальовка пелюсткове суцвіття.
Знак пелюсткове суцвіття

Онлайн раскраски на разные темы: